המלצות

הילית ואברהם היקרים,
ברצוני להודות לכם על 2 מפגשי סדנת "הלוגותרפיה ככלי עבודה טיפולי" שהעברתם בחודשים מאי ויולי 2016 לצוות מערך דיור ניצן מודיעין.

דיור ניצן מודיעין הינו בית בקהילה לבוגרים צעירים בעלי אינטליגנציה גבולית, ליקויי למידה, תפקוד והסתגלות ומטרתו לשקם את הדיירים ולהביאם לעצמאות מיטבית ולשיפור איכות החיים שלהם.
צוות המערך הכולל: עו"סיות, מדרכים שיקומיים – סטודנטים למקצועות הטיפול והחינוך, מדריכות בית ופסיכותרפיסטית, נתרם מאד מהמפגשים.

המפגשים כללו הרצאה על הלוגותרפיה ככלי בעבודה הטיפולית, חיבור של התיאוריה לעבודה במערך הדיור ודיונים קבוצתיים בתיאורי מקרה רלבנטיים על פי גישת הלוגותרפיה. הסדנא היוותה הזדמנות להתפנות מעט מהדחיפות של העבודה היומיומית ולהפעיל חשיבה, סיעור מוחין ודיונים משותפים של הצוות הרב מקצועי, לצד למידה חדשה והעלאת המודעות בפן האישי ובפן המקצועי לרבדים רוחניים שהם מעבר למקצועיות. כן תרמה הסדנא לחידוד החשיבה "מחוץ לקופסה" ומעבר למוכר והידוע.

הסדנא השאירה רצון להרחיב את הידע בתחום ולהמשיך להתנסות בעבודת צוות משותפת.
אני ממליצה בחום רב לכל צוות המעוניין להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי שלו והמודעות לרבדים רוחניים לעבור את הסדנא.
המון תודה.

תמי סלוצקי
מנהלת מערך דיור ניצן מודיעין

הילית היקרה,
ברצוני להודות לך על הרצאתך בנושא "כוחה של גישה" שהעברת אצלנו בפברואר האחרון.
ההרצאה הייתה מעניינת ומהנה, וכללה ידע תיאורטי ומחקרי כמו גם דוגמאות מוחשיות מן החיים.

חברי המועדון הביעו עניין והשתתפו בשיחה, וניכר כי נוצר קשר טוב בינך לבינם לאורך המפגש, כפי שהיה גם במפגשים משותפים בעבר. שמחנו מאוד לארח אותך אצלנו.

תמר פלד
רכזת מועדון עמך ראשון לציון

להילית היקרה,

ברצוני להודות לך על הרצאתך המרתקת מתאריך 30.5.23 בנושא "חיים מלאי משמעות". ההרצאה הייתה מעניינת ומהנה, וכללה ידע תיאורטי ומחקרי כמו גם דוגמאות מוחשיות מהחיים.
חברי המועדון הביעו עניין והשתתפו בשיחה באופן פעיל וניכר כי נוצר קשר טוב בינך לבינם לאורך המפגש. שמחנו מאוד לארח אותך אצלנו ונשמח גם להרצאת המשך.

בכבוד רב,
מוריאל לי

מוריאל לי
רכזת המועדון, ראשל"צ

הרצון להקשיב, הסבלנות להבין, הכוח לתמוך, הלב שאכפת לו, זה היופי שבך.

השם שמור במערכת
אחת ממשתתפות הסדנא

כשהגעתי בהתחלה לטיפול, לא היה לי ביטחון עצמי. הייתי מלא אשמה ותסכול. הבטתי לעתיד עם חשש גדול. ראיתי בתכנית הטיפול עונש. בשלב השני של הטיפול התחלתי להבין יותר טוב שהייתי מנוצל. הבנתי שאני לא סמרטוט, הבטחון העצמי שלי עלה והתחלתי לקחת אחריות על החיים שלי. התחלתי להיות יותר עצמאי ויותר שאפתן. למדתי לחיות חיים שיש בהם חופש עם אחריות. למדתי גם להקשיב למה שמתרחש סביבי ולא להיות מרוכז רק בעצמי. והבנתי כמה חשובה מערכת יחסים

השם שמור במערכת
טיפול פרטני
תמונת רקע ליצירת קשר הילית הדר

מוזמנים/מוזמנות ליצור קשר
ואחזור בהקדם